Leden 2014

Návrat k psaní, co se za tu dobu stalo

11. ledna 2014 v 19:04 | CoCo |  Z mého života

Návrat k blogu a k psaní aneb co se za tu dobu stalo

Čauky :). Už je to asi 8 měsíců co jsem tady nebyla. Nebyla chuť psát. Za tu dobu se stala spousta věcí. Kluk kterého jsem dřív milovala (viz.předchozí články).. No je to na dlouho, jen je to pěknej děvkař! Zase mě využil a lhal mi že nemá holku. Stejně ho kopla do prd.. kvůli tomu že u nás přespal (no nic neproběhlo.. no skoro, proběhlo toho hodně až na... i když malem.. to je jedno :D) a on se semnou pak nebavil. Mrzelo mě to ale pak to bylo cajk, vubec jsme ho neřešila, žila si svůj život a on se zase snaží vetřít, no smůla je mi totálka ukradenej prostě minulost, nechci ho znát :D.. Myslím že jsem se pro něj trápila a nabrečela až moc!

No a teď si píšu s o rok mladším kolouškem :3 :D :D... Vrrr ... Achjo! Nevím jak mám překonat ten strach s ním jít ven! Mám takovou MEGA trému že se prostě bojím. A on celkem taky, ale myslím že jsem na tom hůř :D. Nevím o čem bychom si měli povídat a tak, ale je to miláček sladkej :3 Je moc hodnej :))).!

A u koní vše klape, teď mám pronajatou kobču :D Je jí 18, je hodná do té doby než s ní vyjedu sama ven bez dalšího koně do lesa, to jste na zemi v mžiku :D.. Ale na jizdarně je pohodová a na vyjížďkách s jiným koněm taky. Tak nevím co ji šibe když jdeme sami :D.


BYE :D